Styl miejski: stwórz przestrzeń inspirowaną Chicago.

Miasto Chicago to jedno z ulubionych źródeł inspiracji wnętrzarskich. Wyląduj w słynnej metropolii Środkowego Zachodu, a miasto tętni zaraźliwą energią. Od tętniących życiem chodników otoczonych drapaczami chmur i restauracjami na dachach po ciche ulice z szeregowymi domami i historycznymi klubami muzycznymi, Chicago ma niepowtarzalny smak i autentyczny charakter. Ol’ niebieskie oczy mówiły to najlepiej, gdy nucił: „Postaw dolary, że stracisz bluesa w Chicago”. Co więcej? Niepowtarzalna historia, architektura i kultura miasta ustąpiły miejsca godnej pozazdroszczenia estetyce wnętrz, którą możesz odzwierciedlić, bez względu na to, jakie wnętrze urządzasz.

Szczycący się oszałamiającą panoramą, którą najlepiej oglądać z jeziora Michigan, Chicago jest architektoniczną mekką. Po tym, jak znaczna część miasta spłonęła w 1871 roku, zaczęła pojawiać się eklektyczna mieszanka budynków, która ukierunkowywała szkoły od postmodernizmu po secesję. Architekci, tacy jak Frank Lloyd Wright i Miles van der Rohe, pracowali i mieszkali w mieście i mieli duży wpływ na jego odrodzenie. Czerpiąc wskazówki z budynków na zewnątrz, mieszkańcy zaczęli stylizować wnętrza, które były równie piękne, i narodziła się charakterystyczna miejska estetyka Chicago. Każdy dom, który ma na celu odzwierciedlenie wnętrza Chicago, powinien zacząć od przyciągających wzrok mebli, które są zakorzenione w mieszance wpływów architektonicznych.

Niektóre z najpopularniejszych obecnie nieruchomości w Chicago znajdują się w odnowionych dzielnicach produkcyjnych. Stare magazyny zostały przekształcone w lofty mieszkalne, pełne industrialnych detali i uroku vintage. Ceglane ściany, odsłonięte rury i wysokie okna to bardzo pożądane cechy w Wietrznym Mieście. Dzięki odpowiedniemu połączeniu mebli i wystroju możesz wprowadzić w domu styl godny magazynu. Szukaj produktów z surowymi wykończeniami, antycznym sprzętem, skórzanymi akcentami i industrialnymi sylwetkami.

Moda na miastowe wnętrze.

Dawne Chicago jest pamiętane jako plac zabaw gangsterów i playboyów z klubami jazzowymi i eleganckimi salonami za każdym rogiem. Nadal znajdziesz wiele ukrytych klejnotów ukrytych w całym mieście, które oddają hołd świetności miasta dzięki wnętrzom, które skupiają się na luksusowej aksamitnej tapicerce, wyrobach z palisandru i nastrojowym oświetleniu. Wprowadź te elementy do swojego domu, aby uzyskać wygląd, który jest jednocześnie pociągający i wyrafinowany.

Chicago to popularne miejsce do życia i nic dziwnego, dlaczego. Miasto oferuje niesamowitą scenę restauracyjną i rozrywkową i jest to najtańsze z trzech największych miast Ameryki. Wadą? Zimy w Chicago mogą być długie, ponure i brutalnie mroźne. Rozwiązanie? Jasne i przewiewne elementy, które odpierają szare zimowe dni z mnóstwem opraw oświetleniowych i pluszowych poduszek, aby zapewnić przytulność w domu.

Nawet jeśli nie mieszkasz w zimnym klimacie, nadal możesz czerpać inspirację z ulubionych zimowych Chicago. Warstwowe tekstylia dodadzą wymiaru i wizualnego zainteresowania pomieszczeniom na całym świecie, a lekkie i jasne elementy są zawsze mile widziane.